• Jeszcze trochę świątecznie - konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną

• 05.02.2021 06:50
      •      Prezentujemy wybrane prace uczniów klas pierwszych technium, które wzięły udział w konkursie na najpięknięjszą kartkę świąteczną. Oceniając prace konkursowe, Kapituła uwzględniła kryteria:  technika wykonania pracy , pomysłowość , estetykę. Jury w składzie: dyrektor szkoły pani  Ewa Krajza, wicedyrektor pani Magdalena Grelik-Grodecka, pani Anna Sarnowska, pani Małgorzata Sobecka, pani Monika Piątkowska-Bączek, pani Hanna Długokęcka wróżniło 3 karty przyznając równorzędne nagrody dla: Jakuba Chojnackiego z kl. I TB, karoliny Milewskiej z kl. I TGŚ i Igora Przybylskiego z kl. ITB. Zwycięzcom gratulujemy i wiemy,że czekają na nich ufundowane przez Radę Rodziców i Dyrekcję szkoły karty podarunkowe do EMPIK-u.  A oto wyróżnione karty świąteczne: