• Efekty zbiórek na rzecz Ukrainy

• 07.03.2022 10:32
        • Od 28.02 do 04.03 w naszej szkole wolontariusze Sztabu Pomocy ZSTCKU przyjmowali i segregowali dary dla osób dotkniętych skutkami wojny na Ukrainie. Zbiórka odbyła sie wśród uczniów i pracowników szkoły dziennej jak i słuchaczy i pracowników szkoły zaocznej. Zarówno ubrań, odzieży wierzchniej, medykamentów, zabawek, żywności, chemii i środków higienicznych zebraliśmy bardzo dużo, zaopatrzyliśmy zarówno oddział PCK jak i Dom Nauczyciela. W czwartek dodatkowo uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na zakup koców, które w piątek zostały odebrane i przetransportowane na Ukrainę. W ciągu jednego dnia zebraliśmy 1189 zł, dzięki czemu mogliśmy kupić 42 koce (plus 6 nowych otrzymanych z darów) i przekazać do transportu.
          Nasi wolontariusze oprócz pracy w szkole, w swoim czasie wolnym segregowali i pomagali koordynatorom głównych zbiórek. Oprócz tego dostarczyli paczkę potrzebnych produktów i odzieży rodzinie z Ukrainy, za co otrzymali ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności.
          Serdecznie dziękujemy za wsparcie zbiórki wszystkim, zarówno Radzie Pedagogicznej, jak i uczniom, słuchaczom oraz pracownikom administracyjnym. Jesteśmy dumni z młodzieży oraz słuchaczy, którzy bezinteresownie niosą pomoc nie oczekując niczego w zamian. 🇵🇱🇺🇦

Zdjęcia można obejrzeć w GALERII
        • Pomagamy Ukrainie!

• 26.02.2022 07:30
        • W zwiazku z inwazją Rosji na Ukrainę Sztab Pomocy ZSTCKU organizuje zbiórkę na rzecz poszkodowanych. Zachęcamy do udziału.
        • Kiermasz dla Antosia

• 18.02.2022 15:29
        • 11 grudnia 2021 r. nasi wolontariuisze Sztabu Pomocy ZSTCKU wzięli udział w Kiermaszu dla Antosia, któy odbywał się na parkingu za Starostwem Powiatowym w Ciechanowie.
        • Pool Triathlon dla Antosia Szlaskiego

• 18.02.2022 15:33
        • 5 grudnia 2021 r. nasi nauczyciele: p. Sarnowska i p. Grodecki wzięli udział w Pool Triathlonie dla Antosia Szlaskiego, który odbył się na Miejskiej Pływalnii.