• Wiosenne inspiracje

• 22.05.2021 13:30
        • Maj... Wiosna... Powrót do szkolnych ławek...Ale też czas na sparcery, spotkania z przyrodą. Nasi uczniowie potrafią ująć jej piękno w obiektywie. Zdjęcia wykonała Maja Chodkowska z klasy 2 TBRp.
        • Wesołego Alleluja!

• 01.04.2021 19:15
        • Życzenia świąteczne wyrażone w formie pięknych i barwnych kartek. Prace wykonane przez utalentowanych uczniów ZST.
        • Pierwszy dzień wiosny

• 21.03.2021 14:55
        • Dziś 21 marca - pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Choć aura za oknami wiosny jeszcze nie zwiastuje, to symbolicznie żegnamy zimę, topiąc marzanny. Tego dnia zazwyczaj większość uczniów opuszczała szkolne mury i wyruszała na poszukiwania wiosny. Dziś jest trochę inaczej, nauka zdalna sprawiła, że pragniemy wrócić do szkoły. Dlatego może załączone fotografie na chwilę przeniosą nas do klas i przypomną o spotkaniach szkolnych. W ten sposób symboliczne pożegnamy zimę, oczekując wiosny i dobrych zmian.

• Kobiece pasje

• 05.03.2021 19:07
        • Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, prezentujemy prace plastyczne Julii Szymutko - uczennicy klasy II TBRp. Wysoki pozim artystyczny Julia wypracowała sama.  Pasja związana z rysunkiem jak i malarstwem pochłania jej wolny czas. Prace uwydatniają ogromny talent i wrażliwość artystyczną oraz budzą wiele emocji. Zachęcamy do oglądania. A wszystkim Kobietom życzymy wielu pięknych chwil i ekscytujących pasji.