• XXV Zawody Strzeleckie PCK

• 22 września odbyły się XXV Zawody Strzeleckie PCK, w których reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w kategorii kobiet otrzymując dyplom, puchar oraz nagrody rzeczowe.

• Sprzątanie świata 2021

• 17 września 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji sprzątanie świata pt. ,,Myślę, więc nie śmiecę”. Tegoroczne hasło akcji zachęca do przemyślenia i wdrożenia w życie idei less waste (mniej odpadów). Mniej odpadów, to mniejszy problem dla naszej planety.

• Obchody 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej

• W 82. rocznicę agresji wojsk sowieckich na Polskę 17 września odbyła się uroczystość upamiętnienia poległych i pomordowanych na Wschodzie.

Obchody zorganizowane przez Związek Sybiraków, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oraz Związek Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego miały miejsce przy Kwaterze Wojska Polskiego i Ofiar Terroru na cmentarzu komunalnym przy ul. Gostkowskiej, gdzie Dyrekcja wraz opiekunem klasy sztandarowej złożyła kwiaty ku czci pamięci ofiar.

• Wycieczka do Warszawy

• 16 września 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W programie pt. "Największe osiągnięcia polskiej nauki" znalazło się zwiedzanie Starego Miasta i Zamku Królewskiego oraz Centrum Nauki Kopernik.

• Konkurs na logo Zespołu Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S. Płoskiego w Ciechanowie

Drodzy Uczniowie !

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie graficznym na logo szkoły, które będzie miało zastosowanie do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych szkoły.

Projekty prac konkursowych należy przesłać do 30 września na adres mailowy ms@zst-ciechanow.pl, mpb_zst@wp.pl w formacie JPG, PNG. Rozmiar nie powinien przekraczać 1600x1400 pikseli. Logo może być w wersji kolorowej i w wersji czarno-białej.

Rozstrzygnięcie konkursu 10 października, na zwycięzcę czekają atrakcyjne ngrody.

• Poprawkowe egzaminy z kwalifikacji w zawodzie

• Uczniowie chcący poprawiać egzaminy z poszczególnych kwalifikacji w zawodzie, proszeni są o złożenie deklaracji do Kierownika Szkolenia Praktycznego w nieprzekraczalnym terminie 15 września 2021 r.