• Wojewódzka Inauguracja Roku Szkoleniowego 2023/2024 w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Jaciążku

• 22 września w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Jaciążku odbyła się Wojewódzka Inauguracja Roku Szkoleniowego 2023/2024. Podczas tej uroczystości został zaprezentowany montaż słowno - muzyczny w wykonaniu uczestników 5-7 Hufca Pracy w Ciechanowie, którzy odbywają praktyki zawodowe w Warsztatach Szkoleniowo-Praktycznych. Wielu z nich to uczniowie ZSTCKU z klas branżowych. Ich profesjonalizm i zaangażowanie zrobiły wrażenie na zebranych gościach, wśród których były też panie: dyrektor Ewa Krajza oraz komendantka ciechanowskiego hufca OHP Barbara Ropelewska. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie są tak wszechstronni i godnie reprezentują szkołę. Gratulujemy!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 - szkoła zaoczna

• 9 września 2023 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Policealnej ZSTCKU. Pani wicedyrektor Małgorzata Sobecka wraz z wychowawcami nagrodziła książkami i dyplomami słuchaczy, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Następnie zaprosiła dyrekcję, nauczycieli i słuchaczy do włączenia się w akcję "Narodowe Czytanie" i wysłuchania fragmentu książki pt. "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. Wszystkim słuchaczom życzymy samych sukcesów :)

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

• Nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” na zakup książek do biblioteki szkolnej.

Celem programu jest wspieranie i promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.  Działania zaplanowane przez naszą szkołę obejmują zakup nowości wydawniczych oraz lektur szkolnych.

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w projektach i w konkursach promujących i wspierających czytelnictwo, które będą realizowane w roku szkolnym 2023/2024.

Wszystkie informacje związane z NPRCz będą podawane na bieżąco do wiadomości uczniów, nauczycieli i rodziców.