• Nauka zdalna od 27 stycznia do 27 lutego 2022 r.

•

Od 27 stycznia do 27 lutego br. (wyłączając okres ferii - 31.01 - 13.02.2022 r.) uczniowie Zespołu Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S. Płoskiego w Ciechanowie przechodzą na kształcenie zdalne. Minister Przemysław Czarnek podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

Dodatkowo:

- zajęcia rewalidacyjne będą odbywać się stacjonarnie na terenie szkoły lub z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – w budynku szkoły.

- istnieje możliwość zorganizowania konsultacji (indywidualnych bądź grupowych w małych grupach) na terenie szkoły dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego bądź zawodowego. Korzystanie z konsultacji przez uczniów jest dobrowolne. Organizacja tych konsultacji jest uzależniona od potrzeb uczniów, a także warunków pracy szkoły.

- uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze godzin, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

• Egzaminy zawodowe 2022 - sesja letnia

• Termin składania deklaracji na sesję  czerwiec - lipiec 2022 do 07.02.2022 r.

W przypadku ponownego przystąpienia do egzaminu przez zdających, którzy nie zdadzą egzaminu z sesji styczeń - luty 2022 do 07.04.2022 (wyniki z sesji styczeń - luty 2022 będą ogłoszone 31.03.2022 r.)

W dokumentach "Dla ucznia" dostępne są do pobrania deklaracje na egzamn zawodowy.