• Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

• 6 marca 2021 roku odbyły się w całej Polsce eliminacje do zawodów centeralnych XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Uczniowie technikum budownictwa z naszej szkoły przystąpili do zawodów w Okręgu Warszawskim.  Reprezentowali nas Dominik Mroczkowski, Piotr Fidurski i Szymon Karczewski.

Gospodarzami zawodów było Technikum Architektoniczno-Budowlane w Warszawie. W zawodach w Okręgu Warszawskim wzięło udział 57 uczniów z wielu techników budowlanych.

Udział w olimpiadzie jest zawsze bardzo dobrym sprawdzianem własnych umiejętności i wiedzy oraz szansą na  cenne nagrody i wyróżnienia.

• Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta

• W grudniu ubiegłego roku nasza szkoła wzięła udział w Policyjnej Akademii Bezpiecznego Konsumenta. Zadaniem wytypowanych uczniów było nagranie filmu przestrzegającego przed przestępstwami internetowymi.

• Kobiece pasje

• Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, prezentujemy prace plastyczne Julii Szymutko - uczennicy klasy II TBRp. Wysoki pozim artystyczny Julia wypracowała sama.  Pasja związana z rysunkiem jak i malarstwem pochłania jej wolny czas. Prace uwydatniają ogromny talent i wrażliwość artystyczną oraz budzą wiele emocji. Zachęcamy do oglądania. A wszystkim Kobietom życzymy wielu pięknych chwil i ekscytujących pasji.
        • Na Walentynki - dużo miłości prosto z serc naszych uczniów !

• A na Walentynki zabierz mnie na spacer.
            Nie do parku, by godzinami wpatrywać się w bruk.
            Zabierz mnie do chwil, gdzie było nam dobrze.
            Do pierwszego pocałunku i niewinnych spojrzeń.
            Do dnia, kiedy na nasze rozmowy za krótki był dzień.
            Do chwil, w których się poznaliśmy, a ja nie wiedziałam jaką drogą pójść.
            Albo wróćmy do miejsc, nie mówiąć nic.
            Już Cię nie...Ciii
          • Zasady funkcjonowania szkoły w trybie hybrydowym

• Zasady funkcjonowania szkoły w trybie hybrydowym obowiązujące od 19 października 2020 roku zostaną opublikowana na stronie internetowej szkoły www.zst-ciechanow.pl w niedziele 18-10-2020 r. po godzinie 14:00

UWAGA!

Z dniem 01 października 2020 r. zostały wprowadzone nowe zapisy w „Regulaminie funkcjonowania Zespołu Szkół Technicznych w Ciechanowie, w czasie epidemii Covid-19” (opracowany na podstawie wytycznych MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 października 2020r.) Zgodnie z opinią RP z 30-09-2020 r.